Bitcoin – czy wiesz, dlaczego warto?

bitcoin.html”>Bitcoin to waluta, o której słyszałeś zapewne niejeden raz. Dlaczego jednak nie zainteresowałeś się nim bardziej? Być może dlatego, ponieważ nie poznałeś jego wszystkich zalet – a jest och naprawdę sporo w porównaniu z klasycznymi pieniędzmi, przelewami i transakcjami. Bitcoin to rewolucyjna waluta, dzięki której wszystko dzieje się szybkiej, sprawniej i bez najmniejszych kłopotów.
Wliczanie zalet można by zacząć od prostoty obsługi bitcoin. Wydaje Ci się, że robienie klasycznych przelewów jest prostą czynnością? Jeśli zapoznasz się z propozycją jaką daje bitcoin z pewnością natychmiast zmienisz zdanie. Okazuje się bowiem, że jest on tak prosty w obsłudze, że żaden z przelewów który robiłeś do tej pory nie był tak prosty! Jedną z równie ważnych zalet jest to, ze cofnięcie transakcji nie jest możliwe. Bardzo często zdarza się, że przy e-płatnościach, osoba, która jest Ci winna pieniądze np. za towar, może cofnąć przelew. Jeżeli chodzi o bitcoin to jest to po prostu niemożliwe. Jeżeli ktoś wysyła Ci pieniądze, to masz absolutną pewność, że pojawią się one u Ciebie. Zdarza się, że występuje możliwość utraty moment. Jednak pamiętajmy, że są to marginalne zupełnie sytuacje i przytrafiają się jedynie tym, którzy nie dbają o zabezpieczenie swoich transakcji. Jeżeli przestrzegamy chociaż minimum zasad bezpieczeństwa, poziom ryzyka utraty monet jest bardzo znikomy.
Bitcoin to transakcje bardzo szybkie, sprawne, nie przysparzające żadnych kłopotów, to transakcje, które nie są obciążone prowizjami, to w końcu transakcje, które są bardzo proste. Żaden z posiadaczy bitcoinów nie musi się również obawiać tego, że będzie na nich stratny. Dzięki temu iż jest jasno wyznaczona ilość monet inflacja nikomu nie zagraża. Brak pośredników, szybkość, wygoda, nowoczesność – wszystko to sprawia, że ilość użytkowników ciągle się zwiększa, doceniając ogromne zalety płacenia tą wirtualną walutą? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszerzyć swoją wiedzę i wypróbować tej innowacyjnej metody!