Chiny największym krajem eksportu

Nasz sklep internetowy działa nieprzerwanie już od wielu lat na polskim rynku, na którym mamy ustabilizowaną i ugruntowana pozycję. Daliśmy o sobie zdecydowanie znać na przestrzeni ostatnich kilku lat, w wielu branżach, ponieważ nie skupiamy się tylko na jednym kierunku działań, a staramy rozwijać się wciąż w nowych kierunkach. Właśnie dlatego działamy również jako importer Chiny to przepiękny kraj, z którego oferty korzystamy bardzo często jako importerzy. Dzięki ich towarom możemy Państwu zagwarantować wysoka jakość w niskich cenach.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, a nasze towary posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki którym można mieć pewność, że są one dopuszczone do kontaktu z ludźmi. Wciąż poszerzamy nasz asortyment jako importer Chiny http://e-logistics.pl/import posiadają bardzo dużą grupę producentów, pośród których znamy kilku najlepszych i to właśnie z nimi współpracujemy. Nasze stany magazynowe są zawsze pełne ciekawych przedmiotów i rzeczy, które są zgodne z najnowszą modą oraz technologią. Aby móc dokonać błyskawicznych zakupów w naszym sklepie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową i posłużyć się do tego celu bardzo czytelnym i intuicyjnym panelem, który poprowadzi Państwa przez cały proces zakupu pożądanych przez Państwa produktów. Od lat staramy się spełniać w roli sprzedawcy jako importer Chiny posiadają ogromne zaplecze produkcyjne, które rozprzestrzenia swoje towary na cały świat. Należy pamiętać, że chiński nie zawsze znaczy tandetny.
Posiadamy bardzo rozległą wiedzę na temat importu, potrzebnych dokumentów, cła i odprawy celnej. Wiemy, jakie wymogi muszą zostać spełnione, by towar mógł trafić na teren Unii Europejskiej i być przeznaczonym na rynek europejski, ale także polski. Potrafimy zorganizować sprawny, a zarazem tani transport, ponieważ znamy wszystkie procedury potrzebne w tym celu, a także wielu przewoźników i firmy kurierskie, które się tym zajmują osobiście. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy owocne zakupy!