Co to jest sleeve?

Moda ma to do siebie, że jest czasami bardzo zaskakująca. Niekiedy aż trudno uwierzyć w to, co zostaje wymyślone. To tylko pokazuje, że fantazja ludzka nie zna granic. Nowym modowym wynalazkiem, który jeszcze nie zadomowił się w pełni w naszym kraju, jest sleeve. Jest to coś zupełnie niespodziewanego, ponieważ niewiele osób w ogóle wpadłoby na to, że coś takiego istnieje. Z pewnością wiele młodych osób bardzo szybko pozwoli zawładnąć sobą nowej modzie, która polega na zakładaniu obcisłego rękawa na całą rękę. Rękaw ten ma za zadanie imitować prawdziwy tatuaż. I z daleka naprawdę niczym się nie różni wyglądem od takiego prawdziwego tatuażu. W chwili obecnej tego typu rękawy sleeve sprowadzane są najczęściej z Chin lub Ameryki. Tak na dobra sprawę ten modowy trend nie jest jeszcze w pełni widoczny, ponieważ jest to tak naprawdę jeszcze totalna nowość. Jednak z czasem na pewno będziemy spotykać takie rękawy coraz częściej.

I po co to wszystko?

Ktoś mógłby zapytać, po co w ogóle i na co komuś taki rękaw. Ale jak wiadomo, moda rządzi się swoimi własnymi prawami, które czasami wcale nie są rozumiane przez szerszy ogół ludzi. Przecież z pewnością nie raz i nie dwa spotkaliśmy się z jakimś modowym szaleństwem, które dla nas było totalnie niepojęte.

W tym wypadku jednak takie tattoo sleeve jest jednak czymś zupełnie wyjątkowym. Taki elastyczny rękaw na ramię nie tylko może doskonale imitować prawdziwy tatuaż, ale także jest świetnym dodatkiem do zwykłej koszulki z krótkim rękawem. Materiał, z którego zrobiony jest taki rękaw, nie tylko skutecznie chroni przed chłodem, ale także przed promieniowaniem UV. A na dodatek niemalże w każdej chwili możemy go zdjąć w szybki i wygodny sposób. Dużym plusem jest to, że taki ściągnięty rękaw wcale nie zajmuje dużo miejsca i w razie konieczności możemy go schować nawet do kieszeni spodni.