Zarządzanie najmem Warszawa

Nasza firma to sprawdzona marka, działający w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, wyniesioną z dziesiątek zleceń zrealizowanych dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu doskonale wiemy czego państwo oczekujecie i jak spełnić wasze oczekiwania – nawet jeżeli są one bardzo wygórowane. Jedną z naszych największych specjalności i jednocześnie usługą, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów jest zarządzanie najmem Warszawa http://time2home.pl/zarzadzanie-najmem/, dzięki któremu oddacie państwo swoją nieruchomość w zaufane i pracowite ręce naszych specjalistów, którzy zadbają o nie tak dobrze, a nawet lepiej niż o własne. Oferta skierowana jest do tych osób, które nie mają czasu zajmować się wszystkimi swoimi nieruchomościami albo brakuje im wiedzy i potrzebują wsparcia specjalistów, którzy wybiorą najlepsze rozwiązania i sprawią, że zarządzanie nieruchomością będzie w stu procentach satysfakcjonujące. Zapraszamy na naszą stronę internetowa, na której znajdziecie państwo wszystkie nasze usługi oraz dokładny opis oferty.

Na czym polega zarządzanie najmem Warszawa?

Nad kompleksową obsługą nieruchomości, jaką nam państwo powierzacie i którą chcecie wynająć – niezależnie od tego czy jest to dom, mieszkanie, czy też lokal użytkowy. Naszym celem jest zadbanie o jej jakość, znalezienie odpowiednich najemców, a także nadzorowanie nieruchomości w trakcie wynajmu. Zajmiemy się więc w pierwszej kolejności przygotowaniem mieszkania do wynajmu, poprzez zadbanie o jego stan wizualny, zrobienie i opublikowanie w odpowiednich miejscach zdjęć, a następnie podpiszemy umowę z najlepszym kandydatem – oczywiście na ustalonych przez państwa warunkach. Po tym będziemy pilnować tego, czy czynsz oraz wszelkie rachunki opłacane są w czas, zapewnimy wsparcie w przypadku awarii i usterek, a także będziemy odbierać korespondencję i reprezentować państwa w różnych sytuacjach. Dzięki temu nie będziecie musieli o nic się martwić, ponieważ pozostawić swoją nieruchomość w dobrych rękach. Nasze usługi obejmują nie tylko zarządzanie najmem Warszawa, ale również zarządzanie nieruchomościami nie przeznaczonymi do wynajęcia, jak również usługi typu home staging, obsługę podatkową i prawną oraz fotografowanie nieruchomości.

Zapraszamy państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która znajduje się na naszej stronie internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – do bezpośredniego skontaktowania się z nami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie wasze pytania i doradzimy wam rozwiązania najlepsze dla was.